?>

Nowości:

Tapeta na pulpit śmieszne

Śmieszna historyjka
Ikariam – gra strategiczna na przeglądarki
W chwili obecnej najróżniejsze gry strategiczne na przeglądarki są tak bardzo popularne, że jeżeli ktoś poszukuje dla siebie w internecie rzeczywiście ciekawej zabawy, to z pewnością mogą one dla niego być doskonałą propozycją. Rzecz jasna, odznaczają się one sporym zróżnicowaniem, dzięki czemu nie ma właściwie żadnego znaczenia to, co tak w ogóle akurat nas interesuje – dosłownie zawsze znajdziemy wśród nich coś faktycznie odpowiedniego. Jeżeli ktoś lubi przykładowo tego typu gry związane z klimatami innych epok, to bardzo dobrze obecnie znany tytuł Ikariam niewątpliwie będzie dla niego rewelacyjną propozycją. Gra jest całkowicie bezpłatna, więc wystarczy tylko zapoznać się z nią nieco bliżej.
    Ikariam to gra strategiczna osadzona w starożytnym świecie – już coś takiego sprawia, że powinien zainteresować się nią dosłownie każdy amator właśnie tego typu klimatów. Gracze spotkają się tu ze stojącymi na bardzo wysokim poziomie kwestiami ekonomicznym, dzięki czemu tytuł ten naprawdę zmusza nas do myślenia. Naszym najważniejszym zadaniem jest stworzenie własnego państwa które byłoby zdolne do konkurowania z innymi graczami, co naturalnie nie jest proste.
    Gry takie jak Ikariam na pewno będą w stanie dostarczyć każdemu z nas mnóstwo świetnej rozrywki na bardzo długi czas. Naprawdę warto nieco bliżej się z nimi zapoznać, bowiem wszystkie rewelacyjne zalety tego tytułu sprawiają, że wciągnie on właściwie każdego, kto tylko chciałby znaleźć w sieci rzeczywiście idealną dla siebie rozrywkę – dodatkowo, do cieszenia się nimi potrzebna jest nam tylko zwykła przeglądarka internetowa.
Źródło: http://cozazycie.pl