?>

Nowości:

Z jakich powodów warto spędzić nieco bardziej aktywne wakacje?

Na Ziemi jest bardzo dużo fantastycznych miejsc. Ciężko zatem w niezbyt długim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to coś nierealnego. I dlatego skupmy się bardziej na odkrywaniu fantastycznych miejsc na obszarze Tajlandii. Według mnie Tajlandia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie spodoba się Tajlandia? Cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to jakby nie patrzeć nietrudna destynacja podróżnicza.
Pewnie są łatwiejsze kraje, przykładowo Hiszpania, lecz jeżeli w rachubę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najwspanialszym celem. Tanio, bezpiecznie, a do tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod backpackerów.
Niesamowity jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najczęściej odwiedzana stolica świata. Przede wszystkim dzięki turystom z Chin. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to chyba prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, choć pewnie faceci szukający nocnych uciech będą uradowani.

źródło: http://tatrzanska-przyroda.pl